خودروهای داخلی کاهشی ۵ تا ۲۰ میلیون تومان تجربه کردند
خودروهای داخلی کاهشی ۵ تا ۲۰ میلیون تومان تجربه کردند

بررسی‌ها نشان می‌دهد که در ادامه روند کاهشی قیمت‌ها در بازار، دیروز خودروهای داخلی کاهشی ۵ تا ۲۰ میلیون تومان دیگر را تجربه کردند.

به گزارش سرمایه فردا، بازار بدون مشتری خودرو همچنان ریزشی است. آن‌طور که در روند قیمت‌ها در بازار خودرو مشاهده می‌شود، میل نزولی در بازار شدت گرفته است؛ به طوری که در برخی خودروها شاهد آن است هستیم که کانال عوض کرده و زیر قیمت‌های قبلی به فروش می‌روند.

شدت کاهش قیمت‌ها در میان خودروهای خارجی بیشتر بوده است. نمایشگاه‌داران و فعالان بازار می‌گویند در حال حاضر قیمت نمایندگی خودروها با بازار یکی شده و حتی در برخی خودروها، بازار از کارخانه نیز ارزان‌تر شده است.

به نظر می‌رسد نبود تقاضا به دلیل کاهش قدرت خرید مردم و البته خبرها از ورود خودروهای وارداتی به کشور، در ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو بی‌تاثیر نبوده است.

بنا به این گزارش، بررسی‌ها نشان می‌دهد که در ادامه روند کاهشی فیمت‌ها در بازار، دیروز خودروهای داخلی کاهشی ۵ تا ۲۰ میلیون تومان دیگر را تجربه کردند.

به این ترتیب، قیمت تیبا و کوییک ۵ میلیون تومان کاهش یافت و ام‌وی‌ام X22 نیز با کاهش ۵ میلیون تومانی روبه‌رو شد.

در همین حال، قیمت هایما در بازار ۲۰ میلیون تومان ریخت و پژو۲۰۶ با افت ۱۰ میلیون تومانی قیمت روبه‌رو شد. سمند و پژوپارس هم ۵ میلیون تومان کاهش قیمت داشتند./خبرآنلاین