قسمت سوم «پدر گواردیولا» فردا پخش می شود
قسمت سوم «پدر گواردیولا» فردا پخش می شود

قسمت سوم «پدر گواردیولا» فردا پخش می شود و رویارویی و تقابل دو شخصیت بیوک و اسماعیل نفر (گواردیولا) پس از چند سال را خواهیم دید.

به گزارش سرمایه فردا، سومین قسمت از سریال «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محسن حیدری پنج شنبه ۲۶ مردادماه ساعت ۸ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم تماشاخونه پخش خواهد شد.

در قسمت سوم از سریال «پدرگواردیولا» رویارویی و تقابل دو شخصیت بیوک و اسماعیل نفر (گواردیولا) پس از چند سال را خواهیم دید و از داستان سیروس و پوری گره گشایی خواهد شد.

در این سریال بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد، ستاره اسکندری، امیرمهدی ژوله، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، سیامک صفری، نسیم ادبی، نرگس محمدی، علی اوجی، مریم بوبانی، محمدرضا علیمردانی، امیریل ارجمند، فریبا نادری، مسعود شریف، داریوش سلیمی، محمدرضا هاشمی، مصطفی حبیبی منش، سارا محمدی و با حضور هنگامه قاضیانی، پریوش نظریه، مهدی سلطانی، سارا خوئینی ها، آرش و مسیح عدل پرور و با معرفی النا حیدری، علیرضا اسلام پناه و با هنرمندی مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال «پدر گواردیولا» به کارگردانی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محسن حیدری هر پنج شنبه ساعت ۸ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم «تماشاخونه» پخش خواهد شد.