افزایش کنترل و نظارت بر تامین و توزیع کالاهای اساسی
افزایش کنترل و نظارت بر تامین و توزیع کالاهای اساسی

طبق اعلام اتاق اصناف تهران از امروز، کنترل و نظارت بر تامین و توزیع کالاهای اساسی به صورت بهینه، نظارت بر واحدهای صنفی بدون پروانه کسب و همچنین تخلفات صنفی واحدهای دارای پروانه کسب با شدت و حدت بیشتری از سوی گشت های مشترک انجام خواهد گرفت.

به گزارش سرمایه فردا، اتاق اصناف تهران اعلام کرده که در راستای نظارت بیشتر و ساماندهی واحدهای صنفی به دستور رئیس اتاق اصناف تهران طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی بدون پروانه کسب از امروز در محل بازرسی و نظارت اصناف تهران آغاز شد.

به طور کلی اتاق اصناف تهران، طرح تشدید نظارت و بازرسی بر توزیع و تامین کالاهای اساسی، نظارت ویژه بر عملکرد مشاوران املاک، اجرای طرح ضربتی بازرسی و نظارت خود را امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ طی مراسمی با حضور بازرسان اتاق اصناف، بسیج و وزارت مسکن و شهرسازی آغاز کرد.

اتاق اصناف اعلام کرده که اجرای طرح ضربتی بازرسی مشترک، در راستای ضرورت توزیع و تامین کالاهای اساسی، ساماندهی واحدهای صنفی فعال در سطح شهر برای  بهبود وضعیت عملکرد و فعالیت واحدهای صنفی به ویژه در حوزه توزیع و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز عموم جامعه، آغاز شده است.

گفتنی است این طرح نظارت و کنترل ویژه از مشاوران املاک را هم در بر می‌گیرد.

بر اساس این طرح از امروز، کنترل و نظارت بر تامین و توزیع کالاهای اساسی به صورت بهینه، نظارت بر واحدهای صنفی بدون پروانه کسب و همچنین تخلفات صنفی واحدهای دارای پروانه کسب با شدت و حدت بیشتری از سوی گشت های مشترک انجام خواهد گرفت./ایسنا