نیکزاد: رفع ناترازی انرژی اولویت اصلی ستاد انرژی قالیباف است
نیکزاد: رفع ناترازی انرژی اولویت اصلی ستاد انرژی قالیباف است

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: در ستاد مرکزی انرژی آقای قالیباف، باید اولویت اصلی ما بر رفع ناترازی انرژی باشد و راهکارهای کارشناسی ارائه کنیم زیرا در غیر اینصورت کشور به بن‌بست می‌رسد.

به گزارش سرمایه فردا، عصر امروز نخستین همایش ستاد مرکزی انرژی دکتر قالیباف با حضور مدیران و کارکنان صنایع نفت، پتروشیمی، برق و آب و با سخنرانی علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف،  فریدون حسنوند رئیس ستاد انرژی دکتر قالیباف، دکتر شوشتری مشاور دکتر قالیباف و تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان صنعت انرژی کشور، برگزار شد.

در این همایش ابتدا علی نیکزاد با اشاره ویژگی‌های شخصیتی محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری عنوان کرد: فردی می‌تواند راه رئیس‌جمهور شهید ما را ادامه دهد که متدین و کارآمد باشد و این دو ویژگی در کارنامه اجرایی دکتر قالیباف وجود دارد.

وی افزود: قالیباف اعتماد راسخ به سربازی رهبر انقلاب را دارد و حکمرانی را بیش از همه می‌شناسد. ایران یک کشور نفتی است که نان مردم به توسعه صنعت نفت بستگی دارد.

نیکزاد تاکید کرد: بنده به آقای محرابیان وزیر نیرو گفتم که وظایف حوزه انرژی بسیار سنگین است و انتظارات از شما بالاست، به‌طوریکه حتی اگر آب زمزم و برق ادیسون را هم برای مردم تامین کنید تازه وظیفه‌ اولیه خود را انجام داده‌اید.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: در کمیته انرژی آقای قالیباف، باید اولویت اصلی ما بر رفع ناترازی انرژی باشد و راهکارهای کارشناسی ارائه کنیم زیرا در غیر اینصورت کشور به بن‌بست می‌رسد.

حسنوند: با ۴ رئیس مجلس کار کرده‌ام؛ قالیباف از همه‌شان در اجرا و تقنین بهتر است

در ادامه این همایش، فریدون حسنوند رئیس ستاد انرژی قالیباف در همایش ستاد مرکزی انرژی اظهار داشت: ستاد انرژی دکتر قالیباف متعلق به یک فرد، جریان و گروه نیست و همه افراد می‌توانند برای توسعه صنعت نفت در ستاد همسنگر شهید قاسم سلیمانی همکاری کنند.

وی اشاره کرد: بنده با ۴ رئیس مجلس از آقایان کروبی، حدادعادل، لاریجانی و قالیباف همکاری کردم و شهادت می‌دهم که دکتر قالیباف از همه آنها بهتر و ترکیبی از اجرا و تقنین را در کارنامه دارد و هم‌اکنون در نظرسنجی‌ها اول است.