اجرای طرح توانمندسازی و حرفه آموزی کودکان کار در هنرستان فنی و حرفه ای ایساکو
اجرای طرح توانمندسازی و حرفه آموزی کودکان کار در هنرستان فنی و حرفه ای ایساکو

طرح توانمندسازی و حرفه‌آموزی کودکان کار در هنرستان فنی و حرفه‌ای ایساکو واقع در تعمیرگاه مرکزی شماره یک ایران خودرو از ابتدای تابستان امسال اجرا شد.

به گزارش سرمایه فردا، در این نمایشگاه که از ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد، شرکت ساپکو و سازندگان زنجیره تامین ایران خودرو در فضایی به مساحت نزدیک به ۶۳۰۰ متر‌ مربع و مشتمل بر ۱۲۳ غرفه در سالن‌های ۴۰، ۴۱ و ۴۴ به اعلام نیازمندی‌ها در زمینه تامین قطعات و توسعه و تعمیق خودکفایی و معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در تولید و‌ تامین به‌روزترین فناوری‌ها و مجموعه‌های وابسته به خودرو خواهند پرداخت.
همچنین بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، برگزاری برنامه‌های متنوع آموزشی برای ارتقای سطح دانش سازندگان شامل سمینار آموزشی هوش‌مصنوعی، سمینار آموزشی تحول دیجیتال در صنعت‌خودرو و کارگاه ارایه سطح بلوغ دیجیتال زنجیره‌تامین در ۲۳ مردادماه در سالن همایش خلیج فارس تدارک دیده شده است.
در این نمایشگاه که از ساعت هشت صبح تا ۱۵ عصر میزبان عموم مخاطبان خواهد بود، دو خودروی جدید ایران خودرو شامل دنا جوانان و تارا V۴ در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.