ثبت رکورد تازه در عملیات اجرایی صدف خلیج فارس
ثبت رکورد تازه در عملیات اجرایی صدف خلیج فارس

مدیرعامل پتروشیمی صدف خلیج فارس با اشاره به ثبت رکورد تازه در عملیات اجرایی صدف خلیج فارس، گفت: اگر هر ماه این رقم محقق می شد، پروژه در کمتر از ۳ سال به بهره برداری می‌رسید.

به گزارش سرمایه فردا، مدیرعامل پتروشیمی صدف خلیج فارس با اشاره به تحقق پیشرفت ۴.۱۴ درصدی بخش ساختمان و نصب پروژه صدف خلیج فارس در تیرماه امسال گفت: در ماه اخیر، ثبت رکورد تازه در عملیات اجرایی صدف خلیج فارس، اتفاق افتاده و اگر هر ماه این رقم محقق می شد، پروژه در کمتر از ۳ سال به بهره برداری می‌رسید.

علی صفوی با بیان اینکه پیش از این بالاترین پیشرفت ماهیانه بخش ساختمان و نصب پروژه صدف ۲.۶ درصد در آبان ماه ۱۳۹۹ بوده، اظهار کرد: در نظر داریم ماه های آتی نیز این روند را حفظ کنیم تا پروژه در موعد مقرر به پیش راه اندازی برسد.

وی در خصوص علت افزایش سرعت در بخش اجرا توضیح داد: در تیرماه تمام جبهه های کاری به شکل موازی فعال شد. علاوه بر این، شیفت شب کلید خورد و تعداد نیروهای فعال در سایت نیز افزایش یافت.

صفوی با بیان اینکه بخشی از عملیات اجرایی تیرماه در شب انجام شد، توضیح داد: بیش از یک هزار نفر در پروژه مشغول به فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه مطابق برنامه پتروشیمی صدف در زمستان امسال به مرحله پایانی نصب و ساختمان خواهد رسید، گفت: پیشرفت پروژه اکنون بیش از ۸۵ درصد است.