تدبیر در پرتفوی بورسی خود رشد ۴۹۴ درصدی تجربه کرد
تدبیر در پرتفوی بورسی خود رشد ۴۹۴ درصدی تجربه کرد

شرکت گروه سرمایه گذاری تدبیر با نماد تدبیر در پرتفوی بورسی خود رشد ۴۹۴ درصدی تجربه کرده و به ارزش ۱۸۰۶۵ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش سرمایه فردا، شرکت گروه سرمایه گذاری تدبیر با نماد تدبیر طی عملکرد ۱ ماهه منتهی به ۳۱ تیر ۱۴۰۲ از معاملات واگذاری سهام ۱.۶ میلیارد تومان سود کسب کرده است

تدبیر با سرمایه ثبت شده ۷۱۰۰ میلیارد تومان طی عملکرد ۴ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ از محل سود سهام محقق شده ۲۵۲ میلیارد تومان درآمد داشته است
شرکت در انتهای تیر ماه چندین شرکت با بهای تمام شده ۳۰۴۲ میلیارد تومان در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۴۹۴ درصدیبه مبلغ ۱۸۰۶۵ میلیارد تومان رسیده است.
این سهم در سال مالی اخیر حدود ۴۰ تومان به ازای هر سهم ساخته بود و در شرایط کنونی هم با توجه به اینکه بورس در یک محدوده حمایتی ایستاده و این شرکت حداقل درآمد را از محل واگذاری سهام داشته به نظر می رسد فعلا وزنه سودآوری شرکت قوی تر بماند.
 شرکت سرمایه گذاری تدبیر هم اکنون ۲۰ درصد شرکت پالایشی پارسیان با ارزش ۶۷ هزار میلیارد تومانی، ۲۰ درصد سهام نفت پارس با ارزش ۱۶ هزار میلیارد تومان و ۱۹.۵ درصد سهام شرکت قند دزفول، ۱۶.۵ درصد بیمه پارسیان و ۷ صندوق یی تی اف، ۲ شرکت سرمایه گذاری، کارگزاری تدبیرگران فردا و … را دارد که هر کدام از این شرکت ها در یک سال گذشته علاوه بر سودسازی، ارزندگی بالایی کسب کرده اند، به همین دلیل مورد توجه سرمایه گذاران است.
این شرکت در بین پنج هلدینگ مالی برتر کشور قرار دارد و با افزایش مستمر منافع ذینفعان از طریق بهینه سازی سبد کسب و کار و ارائه خدمات متنوع مالی در جایگاه خوبی قرار گرفته و هم اکنون با تبدیل شدن به مرکز تأمین مالی شرکت‌ها و در اجرای پروژه های اقتصادی هم نقش فعالی ایفا می کنند.