۵ پیشنهاد جذاب برای استایل مو در ۱۴۰۳
۵ پیشنهاد جذاب برای استایل مو در ۱۴۰۳

سرمایه فردا در این گزارش، با جست‌وجو در سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات آرایشی، ۵ پیشنهاد جذاب برای استایل مو در ۱۴۰۳ را معرفی می‌کند.

با ورود به سال جدید بسیاری از ما به فکر تغییر اساسی در مدل و استایل مو خود هستیم تا با ظاهری متفاوت روزهای پیش رو را سپری کنیم. به همین‌خاطر توجه به مدل‌‌های استایل پرتکرار مو در فشن‌شوها و ایونت‌های مختلف، ایده‌های خوبی برای انتخاب بهترین آرایش مو را در اختیار ما قرار می‌دهد.

سرمایه فردا در این گزارش، با جست‌وجو در سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات آرایشی، ۵ پیشنهاد جذاب برای استایل مو در ۱۴۰۳ را معرفی می‌کند.

تغییر استایل مو را با رنگ‌ها شروع کنید

رنگ مو نقش تاثیرگذاری روی تغییر جلوه پوشش دارد؛ بنابراین اگر خیلی وقت است قصد دارید موهای خود را رنگ کنید، بهار ۱۴۰۳ فرصت طلایی برای این‌کار است. یکی از محبوب‌ترین ترندهای رنگ موی امسال را دوا لیپا، خواننده پاپ، امتحان کرد.

رنگ انتخابی او قرمز گیلاسی بود که بعضی آن را در محدوده رنگ شرابی نیز به‌حساب می‌آورند. رنگ موی دوا لیپا فضا را برای دوست‌داران این رنگ ایجاد کرد تا طیف‌های بیشتری از قرمز و حتی مسی را امتحان کنند.

بلوند شربتی یا اصطلاحا (Syrup Blonde) نیز از دیگر رنگ‌های پرطرفدار امسال است که اگر گزینه گیلاسی را کنار گذاشتید، می‌توانید به آن فکر کنید. می‌شود گفت سیروپ بلوند از شیرین‌ترین رنگ‌های امسال با ترکیبی از رنگ‌های کاراملی و وانیلی است تا بلوندی درخشان و تمام‌عیار را برای طرفداران رنگ روشن فراهم کنند.

استایل مو با فرق وسط را کنار بگذارید

مشخص است که باز کردن فرق از وسط سلیقه‌ای است اما وقتی نگاه‌مان به ترندها باشد به‌خوبی شاهد کناره گرفتن آن‌ها، لااقل برای مدتی کوتاه از صحنه رقابت هستیم. اما خوشبختانه جای آن‌ها خالی نمانده و فرق‌های کناری و در بیشتر مواقع، به‌شدت چسبیده، جای آن‌ها را پر کرده‌اند.

با اینکه درباره این مدل معمولا جنجال‌های زیادی از طرف نسل جدید وجود داشت اما خود آن‌ها نیز در بعضی موقعیت‌ها به جمع دوست‌داران فرق‌های کناری اضافه شده‌اند. به‌ویژه وقتی متوجه شدند که این مدل یک گزینه عالی برای کسانی است که یک طرف صورت خود را به آن یکی ترجیح می‌دهند و یا با تقارن در هر استایلی مخالف هستند.

استایل مو با فرق وسط را فراموش کنید کاماپرس

تقارن استایل مو را نادیده بگیرید

از راحت‌ترین استایل‌ها برای عوض کردن حالت موهای بلند در سال جدید، هدایت کردن دسته بزرگی از آن‌ها به سمت مخالف است. این مدل مو که آرایشگرها آن را به‌عنوان مدل مو نامتقارن می‌شناسند، اخیرا به‌دفعات در استایل چهره‌های مشهور دیده شده تا ثابت کند امسال با قدرت‌نمایی بیشتری نسبت‌به گذشته، بازگشته است.

متخصص‌های برتر استایل مو در دنیا معتقدند که مدل موی نامتقارن بهترین انتخاب برای کسانی است که بلندی موهای‌شان از شانه بیشتر است. اگر با قرار دادن موها در یک سمت مشکل دارید، کافی است از چسب مو، اسپری حالت‌دهنده و شامپوهای خشک موجود در بازار استفاده کنید.

تقارن استایل مو را نادیده بگیرید کاماپرس

مدل باب را برای کوتاهی از دست ندهید

انواع مختلفی از مدل موی باب (Bob) در سال ۱۴۰۳ بازگشته‌اند که انتظار داریم در ماه‌های آینده چندتایی نیز به آن‌ها اضافه شود. پس اگر به‌دنبال یک مدل کوتاهی ترند در بهار هستید، بهتر  است باب‌ها را از دست ندهید. البته درکنار باب‌ها مدل‌های دیگری از جمله پیکسی‌ها دوباره وارد عرصه مد و فشن شده‌اند، آن‌هم درترکیب با رنگ موهای یکدست سیاه، بلوند و یا رنگ‌های فانتزی.

مدل باب را برای کوتاهی از دست ندهید کاماپرس

برای داشتن استایل مو سالم‌تر، کراتین را کنار بگذارید

مدل موهای فر وزشده و کرکی ترند شده تا از ثابت کنند یک استایل شیک فقط به موی صاف نیاز ندارد. این مدل مو درحالی‌که به مراقبت کمتری نیاز دارند، به شما برای داشتن موهایی سالم با کمترین آسیب نیز کمک می‌کنند. برای استایل بهتر مدل موی فر، به‌خصوص فرکرکی با آرایشگر خود مشورت کنید تا لایه‌ها را به‌شکل متعادل‌تری منظم کند.

برای داشتن استایل مو سالم‌تر، کراتین را کنار بگذارید کاماپرس