۵ مورد از مورد سریال‌های فروردین ۱۴۰۳
۵ مورد از مورد سریال‌های فروردین ۱۴۰۳

سرمایه فردا در این گزارش ۵ مورد از مورد سریال‌های فروردین ۱۴۰۳ را معرفی و بررسی کرده است.

فروردین یکی از ماه‌های کم مشغله برای دیدن سریال است و انتشار سریال‌های جدید و فصل‌های جدید سریال‌های قدیمی در این ماه می‌تواند علاقمندان به دیدن مجموعه‌های تلویزیونی را خوشحال‌تر کند. فروردین امسال تعداد زیادی سریال و انیمیشن در سبک‌های مختلف منتشر خواهد شد که دیدنشان خالی از لطف نیست.

سرمایه فردا در این گزارش ۵ مورد از مورد سریال‌های فروردین ۱۴۰۳ را معرفی و بررسی کرده است.

۱ – سریال مساله سه جسم

این سریال که از اوایل فروردین پخش آن آغاز شده است، مجموعه تلویزیونی در سبک علمی تخیلی است که بر اساس یک رمان چینی به همین نام ساخته شده است. قبلا این اقتباس در چین انجام شده بود و اکنون شما می‌توانید شاهد نسخه آمریکایی آن باشید که در نتفلیکس منتشر می‌شود.

داستان سریال مساله سه جسم (۳ Body Problem Problem) در مورد زمانی در آینده اتفاق می‌افتد که دانشمندان در کشورهای مختلف به طرز مرموزی ترور می‌شوند. درست در همان زمان آدم فضایی‌ها سیگنال‌هایی به دانشمندان چینی می‌فرستند که می‌تواند مساله معروف سه جسم را حل کند.

سریال مساله سه جسم

 – سریال فال آوت

علاقمندان به بازی فال آوت (Fallout) در فروردین ماه می‌توانند سریال این بازی معروف را نیز تماشا کنند. این سریال همانند بازی، داستانی پسا آخر الزمانی دارد و توسط آمازون پرایم منتشر می‌شود. کارگردان این فیلم جاناتان نولان است.

داستان فیلم کره زمین را روایت می‌کند که توسط بمب اتم به طور کامل تخریب شده و تنها عده اندکی توانسته‌اند زنده بمانند. انسان‌ها در پناهگاهی زیرزمینی زندگی می‌کنند اما پس از ۲۰۰ سال تصمیم می‌گیرند تا از پناهگاه خارج شده و با دنیای تغییر ژنتیک یافته بیرون مبارزه کنند.

سریال فال آوت

۳ – سریال هم درد

سریال هم درد (The Sympathizer) یک سریال جاسوسی است که به نظر می‌رسد مورد انتظارترین سریال فروردین ماه باشد. این سریال یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های سال ۲۰۲۴ در ژانر خود نیز هست. کارگردان این اثر پارک جان ووک است که یک کارگردان معروف کره‌ای است. این سریال از اواخر فروردین در شبکه HBO پخش می‌شود.

داستان سریال در زمان جنگ ویتنام است و شخصیت اصلی داستان جاسوسی است که از طرف ویتنامی‌ها به آمریکا فرستاده می‌شود. این جاسوس پس از ارتباط گرفتن با سیا به یک جاسوس دوجانبه تبدیل می‌شود.

سریال هم درد

۴ – سریال انگل : خاکستری

علاقمندان به سریال‌های کره‌ای نیز می‌توانند فروردین ماه شاهد یک سریال بسیار خوب از سینمای این کشور باشند. سریال انگل : خاکستری (Parasyte: The Grey) یک سریال علمی تخیلی است که توسط نتفلیکس منتشر می‌شود. در واقع این سریال نسخه لایو اکشن انیمه‌ای به همین نام است که توسط یو سانگ هو کارگردانی شده است.

داستان سریال در مورد موجودات فضایی‌ است که برای زندگی به کره زمین می‌آیند و متوجه می‌شوند که برای زنده ماندن باید وارد بدن انسان‌ها شوند.

سریال انگل : خاکستری

۵ –  فصل دوازدهم سریال داستان‌های ترسناک آمریکایی

در بین سریال‌های فروردین ماه نام یک سریال قدیمی نیز به گوش می‌رسد که با بازیگر جدیدش یعنی کیم کارداشیان، به لیست علاقمندی‌های بسیاری از سریال بازان وارد شده است. فصل دوازدهم سریال داستان‌های ترسناک آمریکایی (American Horror Story Season 12) همانند فصل‌های قبلی داستان‌ ترسناکی از یک خانه تسخیر شده را در ژانر وحشت روایت می‌کند.

بیشتر داستان‌های این سریال پربازیگر در ارتباط با ارواح است و تماشای آن فقط برای بزرگسالان توصیه می‌شود.

فصل دوازدهم سریال داستان‌های ترسناک آمریکایی