۵ عطر زنانه محبوب تابستانی به انتخاب کاربران
۵ عطر زنانه محبوب تابستانی به انتخاب کاربران

سرمایه فردا در این گزارش، ۵ عطر زنانه تابستانی را به انتخاب کاربران معرفی می‌کند.

انتخاب عطر زنانه معمولا انتخابی سلیقه‌ای است که به فاکتورهای زیادی در افراد مختلف مربوط می‌شود. با این‌حال، از بین تعداد بی‌شمار عطرهای منتخب از نظر هر شخص، تعدادی از عطرها در بیشتر فصل‌ها محبوبیت ثابتی دارند.

سرمایه فردا در این گزارش، ۵ عطر زنانه تابستانی را به انتخاب کاربران معرفی می‌کند.

عطر زنانه لانوین اکلت زنانه (LANVIN – Eclat d’Arpege for Women)

عطر خنک اکلت از برند فرانسوی لانوین، در سال ۲۰۰۶ به بازار آمد و یکی از عطرهای محبوب و پرطرفدار در بین مخاطبان ایرانی است. این عطر به قیمت روز ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر، از ترکیب نت‌های پایه برگ درخت نارنج، مشک، سدر، چای و یاس بنفش ساخته شده و طبعی سرد دارد.

طبق نظر کاربران بیشترین نتی که از این عطر به شمام می‌رسد، نت خنک خیار است که اگر به این سبک‌ از عطرها علاقه داشته باشید، به احتمال زیاد برای شما خوشایند خواهد بود. همچنین، تازگی و طراوت نت‌های گلی-گیاهی به‌کاررفته در این عطر از دیگر ویژگی‌هایی است که آن را مورد پسند کاربران قرار می‌دهد.

عطر زنانه لانوین اکلت زنانه (LANVIN - Eclat d'Arpege for Women)

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال (VERSACE – Bright Crystal)

یکی از ماندگارترین و البته پرطرفدارترین عطرهای برند ورساچه که به لطف آلبرتو موریلاس به کالکشن عطرهای این برند اضافه شد، برایت کریستال صورتی است. این عطر در ایران در ۳ حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر، ۹۰ میلی‌لیتر و ۵۰ میلی‌لیتر عرضه شده که قیمت هرکدام به ترتیب ۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ۵ میلیون تومان و ۶۹۰ هزار تومان است.

اسانس‌های اصلی به‌کاررفته در طراحی این محصول از ورساچه گل صدتومانی، انار، مگنولیا، نیلوفر آبی و مشک است که ترکیب گلی-میوه‌ای دلچسبی را مخصوص تابستان فراهم می‌کند. ماندگاری و پخش بوی ورساچه برایت کریستال طبق نظر مخاطبین آن امتیاز میانگین ۶٫۸ از ۱۰ را دارد.

عطر زنانه ورساچه برایت کریستال (VERSACE - Bright Crystal)

عطر زنانه لالیک لامور (LALIQUE – L’Amour)

عطر زنانه و جذاب لالیک لامور را ناتالی لارسن در سال ۲۰۱۳ به بازار معرفی کرد. بوی سبز و تازه و البته تا حدی تمیز، بهترین نوعی است که می‌توان رایجه این عطر را توصیف کرد. یاس، ترنج، بهارنارنج، رز، گاردنیای یاسمنی و گل مریم از مشخص‌ترین اسانس‌های موجود در این عطر به شمار می‌آیند.

لامور در ایران در ۲ حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر (عطر اصلی) و ۱٫۸ میلی‌لیتر (سمپل) قابل سفارش است که قیمت هرکدام از آن‌ها به ترتیب ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ۲۶۰ هزار تومان است. پکیجینگ این عطر نیز از دیگر نکات قابل توجه درباره آن است که برای هدیه در مناسبت‌های مختلف کاربرد دارد.

عطر زنانه لالیک لامور (LALIQUE - L'Amour)

عطر زنانه بریتنی اسپیرز بیلیو (BRITNEY SPEARS – Believe)

عطرهای تولیدشده از برند بریتنی اسپیرز به طور معمول قسمتی از گوشه شخصیت او را در بر دارند تا نمادی از بریتنی در سرتاسر دنیا برای زنان جسور و مقتدر باشند. عطر بیلیو یا باور با قیمت روز ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر، از عناصر اصلی نارنگی ماندارین، گواوا، شکوفه لیمو ترش، نعنا هندی و کهربا ساخته شده و طبعی خنک و مناسب فصل دارد.

عطر زنانه بریتنی اسپیرز بیلیو (BRITNEY SPEARS – Believe)

عطر زنانه نینا ریچی پرمیرژور (NINA RICCI – Premier Jour)

همکاری سه عطار بزرگ صوفی لابه، کارلوس بنایم و روزندو متئ. در سال ۲۰۰۱، یکی از شاهکارهای نینا ریچی در آن زمان را به مخاطبان ارائه داد که بعد از حدود ۲۳ سال همچنان طرفداران خود را حفظ کرده است. این عطر به قیمت تقریبی ۵ میلیون و ۶ هزار تومان در تخفیف با قیمتی حدود ۳ میلیون و ۳۵۵ هزار تومان به فروش می‌رسد. نت‌های اصلی پرمیرژور را اسانس‌های گل نخود، نارنگی ماندارین، وانیل و روایح چوبی شکل داده‌اند.

عطر زنانه نینا ریچی پرمیرژور (NINA RICCI - Premier Jour)