معرفی ۴ گوشی شیائومی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی
معرفی ۴ گوشی شیائومی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی

سرمایه فردا در این گزارش ۴ گوشی شیائومی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی در سایت‌های اینترنتی را معرفی می‌کند.

گوشی شیائومی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی، اغلب رم ۱۲ گیگابایتی داشته و جزو محصولات با کیفیت بالا به حساب می‌آید. این گوشی که قیمت آن در مدل‌های مختلف بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان، یا بیشتر، است، با کیفیت دوربین و باتری مناسبی در اختیار کاربران قرار گرفته و اغلب از شبکه اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کند. در بین محصولات ۵۱۲ گیگابایتی شیائومی، مدل‌های پوکو جایگاه ویژه‌ای دارند و جزو محصولات محبوب به حساب می‌آیند.

سرمایه فردا در این گزارش ۴ گوشی شیائومی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

گوشی شیائومی با مدل Poco F5 Pro 5G

این گوشی شیائومی که با ظرفیت حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و رم ۱۲ گیگابایتی طراحی شده، در زمان تهیه این گزارش با قیمت حدودی ۲۶ تا ۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این محصول با سایز صفحه نمایش ۶٫۶۷ اینچی طراحی شده و ظرفیت باتری ۵۱۶۰ میلی آمپر ساعتی دارد. علاوه بر آن، این گوشی شیائومی سه دوربین با کیفیت‌های ۶۴ و ۸ و ۲ مگاپیکسلی را ارائه می‌کند و کیفیت دوربین جلوی آن ۱۶ مگاپیکسل است. این محصول قابلیت شارژ سریع ۶۷ واتی و شارژ بی سیم ۳۰ واتی نیز دارد.

گوشی شیائومی با مدل ردمی نوت ۱۳ پرو پلاس

این محصول که از شبکه اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کند، دارای سایز صفحه نمایش ۶٫۶۷ اینچی بوده و با قیمت حدودی ۲۲ تا ۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این گوشی شیائومی، سه دوربین ۲۰۰ و ۸ و ۲ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی در جلو داشته و امکان استفاده از دو سیمکارت به طور همزمان را فراهم می‌کند. علاوه بر آن، این گوشی باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی داشته و قابلیت شارژ سریع ۱۲۰ واتی را ارائه می‌دهد.

گوشی شیائومی با مدل Poco X6 5G

این محصول شیائومی با ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی و قابلیت شارژ سریع ۶۷ واتی ارائه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت حدودی ۱۷ تا ۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این گوشی شیائومی سه دوربین با کیفیت‌های ۶۴ و ۸ و ۲ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی در جلو داشته و ظرفیت حافظه داخلی و رم آن به ترتیب ۵۱۲ و ۱۲ گیگابایت است. این محصول با ساختار بدنه جلو شیشه‌ای و پشت پلاستیک با چرم مصنوعی طراحی شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

گوشی شیائومی با مدل Poco M6 Pro 4G

این گوشی شیائومی با ظرفیت حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و حافظه رم ۱۲ گیگابایتی عرضه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت حدودی ۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این محصول دارای سایز صفحه نمایش ۶٫۶۷ اینچی بوده و ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد. علاوه بر آن، این گوشی سه دوربین با کیفیت‌های ۶۴ و ۸ و ۲ مگاپیکسلی داشته و کیفیت دوربین جلوی آن ۱۶ مگاپیکسل است. این محصول که قابلیت استفاده از دو سیمکارت را فراهم کرده، وزن ۱۷۹ گرمی داشته و از سیستم عامل اندروید ۱۳ استفاده می‌کند که امکان ارتقای آن به اندروید ۱۴ وجود دارد.