۵ عطر زنانه اقتصادی تا ۳ میلیون تومان در ۱۴۰۳
۵ عطر زنانه اقتصادی تا ۳ میلیون تومان در ۱۴۰۳

سرمایه فردا در این گزارش ۵ عطر زنانه اقتصادی تا ۳ میلیون تومان در ۱۴۰۳ را معرفی می‌کند.

سردرگمی برای خرید یک عطر زنانه مناسب، با رایحه‌ای دلپذیر و تاثیرگذار یکی از اصلی‌ترین چالش‌هایی است که هنگام انتخاب عطر با آن مواجه می‌شویم. خرید عطرهای اقتصادی در این مواقع کمک می‌کند تا چند عطر با نت‌های مورد علاقه‌مان را انتخاب کنیم و در صورت اطمینان، نمونه‌های بهتر و قوی‌تری از آن نت‌ها را تهیه کنیم.

سرمایه فردا در این گزارش ۵ عطر زنانه اقتصادی تا ۳ میلیون تومان در ۱۴۰۳ را معرفی می‌کند.

عطر زنانه آنتونیو باندراس هر گلدن سیکرت (ANTONIO BANDERAS – Her Golden Secret)

هر گلدن سیکرت یا راز طلایی او از عطرهای معتدل و مقرون به‌صرفه برند آنتونیو باندراس است که در سال ۲۰۱۳ به بازار آمد. این عطر که درحال حاضر در حجم ۸۰ میلی‌لیتری موجود است، قیمتی حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد.

الیزابت ویدال، عطار هر گلدن سیکرت برای ساخت آن از اغواگری زنانه و شخصیت قوی و جسور زنان الهام گرفته تا عطری قدرتمند و معنابخش برای آن‌ها بسازد. نت‌های پایه این عطر از ترنج، گاردنیا یاسمنی و مشک بوده و بیشتر برای علاقه‌مندان به روایح گلی مناسب است.

عطر زنانه آنتونیو باندراس هر گلدن سیکرت (ANTONIO BANDERAS - Her Golden Secret)

عطر زنانه بربری بریت شیر (BURBERRY – Brit Sheer)

بریت شیر عطری ملیح و زنانه است که لاین عطر برند بربری آن را در سال ۲۰۰۷ عرضه کرد. نت‌های خنک این عطر از جمله نارنگی ماندرین، سرخالو، آناناس، گل صدتومانی، شکوفه هلو و مشک، آن را به یک گزینه مناسب برای پوشیدن در تابستان تبدیل می‌کنند.

حجم اصلی این عطر ۱۰۰ میلی‌لیتر است که با قیمت روز ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان قابل سفارش است؛ با این‌حال شما می‌تواند بریت شیر را در همین حجم و با تخفیف به قیمت ۳ میلیون و ۳۰ هزار تومان تهیه کنید.

عطر زنانه بربری بریت شیر (BURBERRY - Brit Sheer)

عطر زنانه زارا نویت (ZARA – ۰۳ Nuit)

از عطرهای زارا نباید انتظار پرفورمنسی قوی و قابل توجه داشت؛ به خصوص که این عطرها معمولا بدون دخالت نظر عطاران ویژه و حرفه‌ای و با تقلید از عطرهای معروف ساخته و بازار ارائه می‌شوند. با این‌حال، اگر می‌خواهید یک عطر معمولی و مقرون به صرفه برای استفاده روزمره یا مواقع ضروری داشته باشید، یک محصول دم دستی خوب برای شما است.

زارا نویت بوی پودری دارد و آکورد گرم آن باعث می‌شود بیشتر برای پوشیدن در فصل‌های سرد سال مناسب باشد. این عطر در دو حجم ۱۸۰ و ۹۰ میلی‌لیتر توزیع شده که قیمت هرکدام از شیشه‌ها به ترتیب ۳ میلیون و ۳۰ هزار تومان و ۱ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان است.

عطر زنانه زارا نویت (ZARA - 03 Nuit)

عطر زنانه کارون فلورز دی روکیل (CARON – Fleurs de Rocaille)

یک عطر گلی بسیار کلاسیک و خاطره‌انگیز که توسط برند کارون و در سال ۱۹۳۴ به دنیا معرفی شد و همچنان طرفداران وفادار خود را دارد. این عطر که از نت‌های پایه‌ای همچون رز، یاس آلدهید، بنفشه، گل برف، گل یلانگ، مشک و چوب صندل سفید تهیه شده با ۱۰۰ میلی‌لیتر حجم و به قیمت روز ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

از ویژگی‌های دیگر فلورز دی روکیل طراحی شیشه و جعبه زیبا و اصیل آن است که مخاطب را به فیلم‌های مشهور قدیمی با تمی از عشق و احساس پرتاب می‌کند.

عطر زنانه کارون فلورز دی روکیل (CARON - Fleurs de Rocaille)

عطر زنانه کالوین کلین آبسشن زنانه (Calvin Klein – Obsession for Women)

ژان گیشارد در سال ۱۹۸۵ آبسشن را ساخت تا نت‌های گرم و آتشین آن نمادی از احساسات تند و بی‌پروای زنانه باشند. آبسشن با حجم ۱۰۰ میلی‌لیتری، از نت‌های غالب لیمو ترش، وانیل، ترکیبات سبز، خس خس، یاس و مشک تهیه شده و با قیمت روز ۲ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

عطر زنانه کالوین کلین آبسشن زنانه (Calvin Klein - Obsession for Women)