پرفروش ترین مانیتورهای ۱۰ میلیونی ایسوس
پرفروش ترین مانیتورهای ۱۰ میلیونی ایسوس

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش ترین مانیتورهای ۱۰ میلیونی ایسوس و ام اس آی بازار را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

پرفروش ترین مانیتور ۱۰ میلیونی بازار را می‌توان در بین دو برند ام اس آی و ایسوس پیدا کرد. در این محصولات هم مانیتورهای گیمینگ و هم مانیتورهای مالتی مدیا با کاربرد عمومی یا اداری حضور دارند و امکان انتخاب در بین مدل‌های متنوع فراهم شده است.

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش ترین مانیتورهای ۱۰ میلیونی ایسوس و ام اس آی بازار را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

مانیتور ۱۰ میلیونی گیمینگ ایسوس با مدل VG24VQE

این مانیتور ۱۰ میلیونی دارای حداکثر نرخ به روز رسانی ۱۶۵ هرتز بوده و از سایز صفحه نمایش ۲۴ اینچی پشتیبانی می‌کند. این محصول ایسوس رزولوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل داشته و کیفیت تصویر آن فول اچ دی است. مانیتور گیمینگ ایسوس به طور کلی ۳٫۳ کیلوگرم وزن داشته و از نور پس زمینه ال ای دی استفاده می‌کند. علاوه بر آن، این مانیتور با صفحه نمایش مات، ۲ درگاه USB و ۲ درگاه HDMI را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مانیتور ۱۰ میلیونی ام اس آی با مدل PRO MP271AP

این مانیتور ۱۰ میلیونی با سایز صفحه نمایش ۲۷ اینچی عرضه شده و رزولوشن صفحه نمایش آن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل است. این محصول که کیفیت صفحه نمایش فول اچ دی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، کاربردی حرفه‌ای و اداری داشته و وزن آن همراه با پایه ۵٫۲ کیلوگرم است. علاوه بر آن، این مانیتور با قابلیت تنظیم ارتفاع طراحی شده و قابلیت چرخش عمودی و افقی را دارد.

مانیتور ۱۰ میلیونی ایسوس با مدل VZ279HE

این مانیتور با سایز ۲۷ اینچی در اختیار کاربران قرار گرفته و نور پس زمینه ال ای دی دارد. این محصول با کیفیت صفحه نمایش فول اچ دی عرضه شده و رزولوشن صفحه نمایش آن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل عنوان شده است. حداقل نرخ به روز رسانی در این مانیتور ۶۰ هرتز در نظر گرفته شده و امکان نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ را فراهم می‌کند. علاوه بر آن، این مانیتور وزن ۳٫۹ کیلوگرمی را در اختیار کاربران قرار داده و توان مصرفی ۲۲ واتی دارد.

مانیتور ۱۰ میلیونی ام اس آی با مدل G274F

این مانیتور ام اس آی دارای نوع پنل Rapid IPS بوده و سایز صفحه نمایش ۲۷ اینچی دارد. این محصول که با کاربرد گیمینگ در اختیار کاربران قرار گرفته، رزولوشن صفحه نمایش ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ داشته و وزن آن همراه با پایه ۵٫۳ کیلوگرم در نظر گرفته می‌شود. این مانیتور که امکان نمایش ۱۶٫۷ میلیون رنگ را دارد، صفحه نمایشی مات را پیش چشم مخاطبان قرار داده و امکان تنظیم ارتفاع در آن قرار نگرفته است.

مانیتور ۱۰ میلیونی ایسوس با مدل VA24EQSB

این مانیتور ۱۰ میلیونی ایسوس با نوع پنل IPS طراحی شده و حداکثر نرخ به روز رسانی آن ۷۵ هرتز است. این محصول با سایز صفحه نمایش ۲۳٫۸ اینچ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ دارد. این مانیتور که کیفیت فول اچ دی را عرضه می‌کند، کاربردی اداری، طراحی و ادیت داشته و حتی برای عکاسی و به طور کلی کاربرد عمومی نیز انتخابی مناسب است. وزن این مانیتور همراه با پایه ۵٫۲ کیلوگرم بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارد.