پرفروش ترین زودپز بازار سال ۱۴۰۳ در بین تازه‌ عروس‌ها
پرفروش ترین زودپز بازار سال ۱۴۰۳ در بین تازه‌ عروس‌ها

سرمایه فردا در این گزارش به معرفی پرفروش ترین زودپز بازار سال ۱۴۰۳ در بین تازه‌ عروس‌ها با جستجو در سایت‌های اینترنتی می‌پردازد.

برخورداری زودپزهای امروزی از ایمنی بالا، این وسیله را به پای ثابت جهیزیه تازه عروس‌ها تبدیل کرده‌ است. سرعت در آشپزی امروزی حرف اول را می‌زند؛ آن هم در شرایطی که تازه‌ عروس‌ها با مهمان ناخوانده مواجه شوند، زودپز گزینه مناسبی برای صرفه‌جویی در زمان محسوب می‌شود. علاوه بر آن، با توجه به افزایش دوبرابری سرعت پخت و پز، مواد مغذی و ویتامین‌های موجود در غذا بیشتر حفظ می‌شوند. با توجه به این‌ که هنگام پخت غذا، امکان بررسی مواد غذایی داخل زودپز وجود ندارد، بهتر است مواد غذایی با زمان پخت یکسان را داخل آن قرار داد.

سرمایه فردا در این گزارش به معرفی پرفروش ترین زودپز بازار سال ۱۴۰۳ در بین تازه‌ عروس‌ها با جستجو در سایت‌های اینترنتی می‌پردازد.

زودپز دبلیو ام اف مدل پرفکت پلاس

حدود قیمت این مدل زودپز دبلیو ام اف در هنگام تهیه این گزارش، ۱۶ میلیون تومان گزارش شده‌است. این محصول ۳۲۰۰ گرمی، ۶٫۵ لیتر گنجایش کلی دارد. جنس بدنه و درب این دستگاه از استیل مقاوم طراحی شده و دو دستگیره آن، با جنس باکالیت، مقاومت قابل قبولی در مقابل حرارت دارند. جنس کف این زودپز از ترانس است و همین امر موجب پخش یکسان حرارت شده و باعث بالارفتن طول عمر آن می‌شود.

زودپز دبلیو ام اف مدل پرفکت پلاس-کاماپرس

زودپز لتیم مدل NLP-ES2260

این مدل زودپز لتیم با قیمت حدودی ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان عرضه می‌شود. این دستگاه به وزن ۳۶۰۰ گرم، بدنه استیل و دسته‌های از جنس باکالیت، مقاومت بالایی دارد. در کنار زودپز، یک سبد بخارپز و درب شیشه‌ای نیز همراه محصول است و می‌توان از آن برای تهیه غذاهای رژیمی نیز استفاده کرد. این دستگاه ظرفیت ۶ لیتری دارد و از این رو مناسب جمعیت ۴ تا ۶ نفره ‌است.

زودپز لتیم مدل NLP-ES2260-کاماپرس

زودپز تفال مدل Clipso Minut Easy

این مدل زودپز تفال با گنجایش ۷٫۵ لیتری، حدود ۱۳ میلیون تومان قیمت دارد. جنس بدنه این محصول فرانسوی تمام استیل طراحی شده و ۳ کیلوگرم وزن دارد و با توجه به گنجایش آن سبک محسوب می‌شود. این دستگاه در کنار زودپز اصلی، با داشتن سبد مخصوص می‌تواند نقش بخارپز را نیز ایفا کند و از این رو نیز تهیه آن به افرادی پیشنهاد می‌شود که اهل غذاهای رژیمی و سالم هستند.

زودپز تفال مدل Clipso Minut Easy-کاماپرس

زودپز فیوچورا مدل هاردآنودایز

این مدل زودپز فیوچورا با قیمت حدودی ۱۰ میلیون تومان به واسطه ظاهر زیبا، گزینه مناسبی برای تازه‌ عروس‌های خاص‌پسند است. وزن این محصول ۵۳۰۰ گرم و حجم آن ۹ لیتر عنوان شده و از این رو می‌تواند گزینه مناسبی برای تازه عروس‌هایی باشد که خانواده و مهمان‌های پرجمعیت دارند. این دستگاه مجهز به سبد بخارپز نیز است.

زودپز فیوچورا مدل هاردآنودایز-کاماپرس

زودپز راسل مدل R-157

حدود قیمت این مدل زودپز راسل ۶ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان گزارش شده و در رنگ نقره‌‌ای عرضه می‌شود. این دستگاه با بدنه تمام استیل ضدزنگ و دسته‌های باکالیت، می‌تواند همراه خوبی برای آشپزی در دراز مدت باشد. کف این محصول به صورت کپسولی ساخته شده و پخش حرارت در آن به گونه‌ای است که کمترین فشار را به دستگاه می‌آورد. گنجایش کلی این دستگاه ۷ لیتر بوده و برای جمعیت ۴ تا ۷ نفره مناسب است.

زودپز راسل مدل R-157-کاماپرس