پرفروش‌ترین گوشی‌های سری اس سامسونگ با حافظه داخلی ۵۱۲
پرفروش‌ترین گوشی‌های سری اس سامسونگ با حافظه داخلی ۵۱۲

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش‌ترین گوشی‌های سری اس سامسونگ با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

گوشی سری اس سامسونگ با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی اغلب در مدل‌های مربوط به اس ۲۴ طرفداران بیشتری دارد. این محصول که با رم ۸ یا ۱۲ گیگابایتی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، دارای کیفیت دوربین بسیار عالی بوده و از ظرفیت باتری مناسبی بهره می‌برد. علاوه بر آن، این گوشی‌ها اغلب از قابلیت شارژ سریع، شارژ بی سیم و شارژ معکوس نیز کمک می‌گیرند.

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش‌ترین گوشی‌های سری اس سامسونگ با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

گوشی سری اس سامسونگ با مدل Galaxy S24 Plus 5G ویتنام

این گوشی سری اس سامسونگ با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و حافظه رم ۱۲ گیگابایتی عرضه شده و ظرفیت باتری ۴۹۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد. این محصول که با سایز صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی طراحی شده، امکان استفاده از سیستم عامل اندروید ۱۴ را فراهم کرده و رزولوشن ۱۴۴۰ در ۳۰۸۸ پیکسلی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

علاوه بر آن کیفیت دوربین پشت این گوشی ۵۰ و ۱۰ و ۱۲ مگاپیکسلی بوده و کیفیت دوربین جلوی آن ۱۲ مگاپیکسل است. شبکه اینترنت به کار رفته در این مدل ۵G بوده و امکان استفاده از قابلیت شارژ سریع ۴۵ واتی و شارژ بی سیم ۱۵ واتی در آن وجود دارد.

گوشی سری اس سامسونگ با مدل Galaxy S24 5G ویتنام

این گوشی سری اس سامسونگ با صفحه نمایش ۶٫۲ اینچی طراحی شده و ظرفیت باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد. این محصول سامسونگ سه دوربین ۵۰ و ۱۰ و ۱۲ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در جلو داشته و امکان استفاده از فلاش ال ای دی را فراهم می‌کند. این محصول حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایتی را عرضه کرده و محصولی ضد آب به حساب می‌آید. قابلیت شارژ سریع ۲۵ واتی، شارژ معکوس ۴٫۵ واتی و شارژ بی سیم ۱۵ واتی نیز در این گوشی سامسونگ قابل توجه است.

گوشی سری اس سامسونگ با مدل Galaxy S24 Ultra ویتنام

این گوشی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و حافظه رم ۱۲ گیگابایتی عرضه شده و سایز صفحه نمایش ۶٫۸ اینچی دارد. این محصول از ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی پشتیبانی کرده و قابلیت شارژ سریع ۴۵ واتی را دارد. امکان استفاده از شارژ بی سیم ۱۵ واتی و شارژ معکوس ۴٫۵ واتی نیز در این محصول فراهم شده است. این گوشی سری اس سامسونگ با ۴ دوربین ۲۰۰ و ۵۰ و ۱۰ و ۱۲ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در جلو طراحی شده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی است که به دنبال دوربین با کیفیت هستند.

گوشی سری اس سامسونگ با مدل Galaxy S23 Plus ویتنام

این گوشی سری اس سامسونگ سایز صفحه نمایش ۶٫۶ اینچی داشته و ظرفیت باتری آن ۴۷۰۰ میلی آمپر ساعت در نظر گرفته می‌شود. این محصول ظرفیت حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایتی داشته و محصولی ضد آب و مناسب برای گیمینگ به حساب می‌آید. این گوشی سری اس سامسونگ با سه دوربین ۵۰ و ۱۰ و ۱۲ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در جلو طراحی شده و از شبکه اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کند.