پرفروش‌ترین عطر مینیاتوری خنک تا ۹۰۰ هزار تومان
پرفروش‌ترین عطر مینیاتوری خنک تا ۹۰۰ هزار تومان

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش‌ترین عطر مینیاتوری خنک تا ۹۰۰ هزار تومان را معرفی می‌کند.

برای طرفداران عطرهای اصل از برندهای معروف که البته به صرفه اقتصادی خرید این عطرها هم فکر می‌کنند، عطر مینیاتوری چاره مناسب و مقرون به صرفه‌ای است که آن‌ها را از تجربه پوشیدن عطرهای مطرح و مشهور، محروم نمی‌کند. این عطرها دقیق ترکیبات عطر مادر را داشته و در برخی موارد حتی طراحی شیشه آن‌ها هم شبیه عطر با حجم اصلی است.

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش‌ترین عطر مینیاتوری خنک تا ۹۰۰ هزار تومان را معرفی می‌کند.

عطر مینیاتوری ورساچه برایت کریستال (VERSACE – Bright Crystal)

برایت کریستال از برند ایتالیایی ورساچه برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ به بازار معرفی شد. عطار این عطر، آلبرتو موریلاس برای ساخت ترکیب خنک آن از نت‌های پایه انار، گل صدتومانی، مگنولیا، نیلوفر آبی و مشک کمک گرفت. برایت کریستال زنانه در ۳ حجم ۲۰۰، ۹۰ و ۵ میلی‌لیتری در فروشگاه‌های مختلف موجود است که نمونه‌ ۵ میلی‌لیتری همان نسخه مینیاتوری مورد نظر ما است. این عطر مینیاتوری از ورساچه با قیمت روز ۶۹۰ هزار تومان قابل سفارش است.

عطر مینیاتوری ورساچه برایت کریستال (VERSACE - Bright Crystal)

عطر مینیاتوری تیری موگلر آلین او اکستراُردینایر (Thierry Mugler – Alien Eau Extraordinaire)

الین او اکستراردینار از نسخه‌های محبوب سری عطرهای الین است که در تمام این سال‌ها در جایگاه عطرهای پرفروش این برند قرار گرفته است. الین او اکستراردینایر با همکاری دومینیک روپیون و ورونیک نیبرگ تهیه و در دسترس عموم قرار گرفت.

عطرهای سری الین معمولا طراحی شیشه دوست‌داشتنی و جالبی دارند که اگر به شیشه‌های این‌چنینی علاقه‌مند هستید می‌تواند برای شما راضی‌کننده باشد. مدل مینیاتوری آن هم البته جدا از این موضوع نیست و همان طراحی شیشه نسخه ۹۰ میلی‌لیتری دارد با این تفاوت که قیمت آن فقط حدود ۹۷۰ هزار تومان است که با تخفیف به ۸۴۰ هزار تومان می‌رسد.

عطر مینیاتوری تیری موگلر آلین او اکستراُردینایر (Thierry Mugler - Alien Eau Extraordinaire)

عطر مینیاتوری جیور جیو آرمانی کد آیس (GIORGIO ARMANI – Armani Code Ice)

کد آیس آرمانی عطری خنک با امتیاز ۸ از ۱۰ طبق نظر کاربران است که رایحه و ماندگاری این عطر را با این عدد نشان داده‌اند. این عطر که در سال ۲۰۱۴ از آرمانی متولد شد، آکوردهای چوبی را در خود جا داده است و در کنار خنکی دلنشین، تلخی خاصی را نیز به مشام می‌رساند.

نسخه مینیاتوری جیور جیو آرمانی آیس کد در حجم ۵۰ میلی‌لیتر عرضه شده و قیمت آن حدودا ۸۵۰ هزار تومان است. نت‌های این عطر را نیز اسانس‌های لیموترش، نعنا، زنجبیل، اسطخودوس، شمعدانی در وسط و میانه شکا داده‌اند و روایح چوبی نیز دربین نت‌های پایانی این عطر قرار گرفته‌اند.

عطر مینیاتوری جیور جیو آرمانی کد آیس (GIORGIO ARMANI - Armani Code Ice)

عطر مینیاتوری سریس اسپلندور بلک (seris splendor – Splendor Black)

عطر اسپلندور بلک از آن عطرهای محبوب بوده که در ایران کمتر مورد استقبال قرار گرفته است. علت این استقبال کم و یا گمنامی شاید این باشد که نسخه‌ای تقلبی و غیر اصل اسپلندور بلک در بازار وجود دارند و رایحه اشتباهی از آن را به مخاطبانش معرفی می‌کنند.

این عطر از برند عربی سریس اسپلندور در نمونه مینیاتوری خود حدود ۱۵ میلی‌لیتر حجم دارد و قیمت آن ۵۴۰ هزار تومان است. البته نسخه مادر اسپلندور بلک هم نسبت به سایر عطرهای اصلی در این لیست قیمت مناسب‌تری داشته و فقط با قیمت روز ۱ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان همراه با یک اسپری بدن به فروش می‌رسد.

عطر مینیاتوری سریس اسپلندور بلک (seris splendor - Splendor Black)

عطر مینیاتوری هرمس کانسنتر د اورنج ورته (HERMES – Concentre d’Orange Verte)

هرمس کانسنتر د اورنج ورته همانطور که از برند هرمس برمی‌آید، عطری اصیل و خاص است که برای استفاده در روزهای گرم تابستان طراحی شده است. این عطر در نسخه مینیاتوری خود که حدودا ۷٫۵ میلی‌لیتر است با قیمت حدودی ۱ میلیون و ۸ هزار تومان قابل سفارش است که در تخفیف می‌توانید به قیمت ۹۶۰ هزار تومان آن را داشته باشید.