پرفروش‌ترین عطر مردانه ورساچه در ۲۰۲۴
پرفروش‌ترین عطر مردانه ورساچه در ۲۰۲۴

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش‌ترین عطر مردانه ورساچه در ۲۰۲۴ را معرفی می‌کند.

خانه مد ورساچه، از سال ۱۹۸۱ تا امروز از بهترین عطرسازان دنیا کمک گرفته تا عطر مردانه و زنانه لوکس را با رایحه‌هایی اغواکننده و دلنشین به طرفدارانش معرفی کند. عطرهای این برند معمولا مخاطبان خاص خودش را دارند؛ آن‌هایی که به دنیای پر زرق و برق محصولات ورساچه و لوگوی همیشه پررنگ آن روی تولیدات، افتخار می‌کنند.

سرمایه فردا در این گزارش پرفروش‌ترین عطر مردانه ورساچه در ۲۰۲۴ را معرفی می‌کند.

عطر مردانه ورساچه اروس (VERSACE – Versace Eros Pour Homme)

ورساچه اروس یک عطر شیرین با رایحه‌ای جوان‌پسند و سرحال است که برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۲ به دنیای عطرها معرفی شد. این عطر درواقع از محبوب‌ترین عطرهای برند ورساچه در لاین آقایان است که از زمان ورودش به بازار تا امروز، همچنان شهرت خود را حفظ کرده است.

نت‌های پایه ورساچه اروس را اسانس‌هایی از سیب، وانیل، لیموترش، شمعدانی و سدر شکل داده‌اند تا علاوه‌بر رایحه‌ای شیرین، با کمی تلخی آن را متعادل کنند. قیمت حجم ۲۰۰ میلی‌لیتری این محصول حدودا ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

عطر مردانه ورساچه او فرش (VERSACE – Eau Fraiche)

الیور کرسپ خالق او فرش در سال ۲۰۰۶ آن را راهی بازار کرد تا طرفداران عطرهای خنک را با رایحه‌ای تازه غافل‌گیر کند. ورساچه او فرش از ترکیب نت‌های ترنج، لیموترش، هل، سدر، ترخون و فلفل ساخته شده و بیشتر برای فصل‌های بهار و تابستان مناسب است.

تابستانی بودن این عطر به جز نت‌ها، از طراحی شیشه‌اش هم به خوبی مشخص است. البته دقت کنید عملکرد اوفرش از لحاظ ماندگاری و پخش بو براساس طبع خنک آن قابل قبول است. عطر ورساچه او فرش با قیمت روز ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قابل سفارش است.

عطر مردانه ورساچه او فرش (VERSACE - Eau Fraiche)

عطر مردانه ورساچه پورهوم دیلن بلو (VERSACE – Versace Pour Homme Dylan Blue)

اگر به رایحه‌های دودی غلیظ با ترکیب آکوردهای آبزی علاقه دارید، دیلن بلو از آن عطرهایی که با یکبار امتحان کردن آن برای همیشه مجذوبش می‌شوید. این عطر دو نسخه موفق دیگر در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۳ دارد که البته همگی در لیست پرطرفدارترین عطرهای ورساچه قرار دارند.

از نکات قابل توجه دیگر درباره این محصول، شیشه سورمه‌ای با پوشش و نمادی خیره‌کننده از ورساچه است که پکیج جذابی با رایحه‌ی منحصربه‌فرد آن می‌سازد. پورهوم دیلن بلو در دو حجم ۱۰۰ و ۲۰۰ میلی‌لیتر تولید شده که قیمت هر کدام از آن‌ها به ترتیب ۶ میلیون تومان و ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

عطر مردانه ورساچه پورهوم دیلن بلو (VERSACE - Versace Pour Homme Dylan Blue)

عطر مردانه ورساچه پورهوم (VERSACE – Versace Pour Homme)

گل سرسبد عطرهای ورساچه و البته اولین نسخه سری عطرهای پورهوم، این عطر است که آلبرتو موریلاس عطار اصلی آن در سال ۲۰۰۸ بود. نت‌های خنک این عطر ترکیبی از ترنج، لیموترش، بهارنارنج، شعمدانی، سنبل و دانه تونکا هستند که پوشیدن آن را بیشتر برای فصل‌های گرم سال توصیه می‌کنند.

برای آن دسته از کسانی که بوهای رسمی و کلاسیک را برای استفاده در محیط‌های کاری دوست دارند، پورهوم انتخاب هوشمندانه‌ای به شمار می‌آید. قیمت این عطر در حجم ۲۰۰ میلی‌لیتر حدود ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

عطر مردانه ورساچه پورهوم (VERSACE - Versace Pour Homme)

عطر مردانه ورساچه بلو جینز (VERSACE – Blue Jeans)

بلو جینز کلاسیک و مسحورکننده، یکی از قدیمی‌ترین عطرهای تولیدشده با لیبل ورساچه است که در سال ۱۹۹۴، ژان پیر بیزروات آن را خلق کرد. رایحه این عطر با ترکیبی از نت‌های ترنج، اقاقیا، رز، شمعدانی، میخک، یاس، تونکا و نعناع هندی، از آن بوهایی است که حتما یکبار هم شده آن را احساس کرده‌اید.

درکنار رایحه نوستالژیک، جعبه و شیشه بلو جینز هم در نوع خود قابل ستایش است که میتواند انتخاب خوبی برای هدیه باشد. ورساچه بلو جینز در حجم ۷۵ میلی‌لیتر و قیمت روز ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار تومان در دسترس است.

عطر مردانه ورساچه بلو جینز (VERSACE - Blue Jeans)