نحوه دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک کارآفرین با اقساط ۱۱ میلیونی
نحوه دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک کارآفرین با اقساط ۱۱ میلیونی

به گزارش سرمایه فردا، به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی طرح صبا به منظور تامین نیاز پرسنل و کارکنان معرفی شده از طرف سازمان‌ها و ارگان‌ها در جهت تعمیر و بازسازی ملک و خرید کالا، خدمات و لوازم و تجهیزات مصرفی بادوام است.

بانک کارآفرین سقف تسهیلات طرح صبا را افزایش داده و به مرز ۳۰۰ میلیون تومان رسانده است. این تسهیلات تنها به کارکنان شرکت‌های مشتری بانک کارآفرین اعطا می‌شود.

به گزارش سرمایه فردا، به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی طرح صبا به منظور تامین نیاز پرسنل و کارکنان معرفی شده از طرف سازمان‌ها و ارگان‌ها در جهت تعمیر و بازسازی ملک و خرید کالا، خدمات و لوازم و تجهیزات مصرفی بادوام است. تسهیلات مذکور در قالب عقد مرابحه بوده و متقاضیان شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های طرف قرارداد و دارای تفاهم نامه همکاری بانک کارآفرین، می‌توانند به صورت گروهی و سازمانی با ارائه معرفی نامه، در قالب شرایط ویژه، از مزایای این طرح بهره مند شوند. افرادی که خواهان این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی و سند ملکی داشته باشند. سود این وام ۲۴ درصد اعلام شده و ظرف ۳۶ امکان پرداخت اقساط آن وجود دارد.

با در نظر گرفتن شرایط ذکرشده، میزان هر قسط این تسهیلات ۱۱ میلیون و ۷۶۹ هزار و ۸۵۶ تومان خواهد بود. جمع کل اقساط طرح صبا به ۴۲۳ میلیون و ۷۱۴ هزار و ۸۰۸ تومان می‌رسد. سود کل این وام نیز ۱۲۳ میلیون و ۷۱۴ هزار و ۸۰۸ تومان خواهد بود.

دسته بندی خدمات بانک کارآفرین به چه صورت است و این مجموعه چه اهدافی را دنبال می کند؟

بانک کارآفرین به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان خدمات خود را در سه دسته بانکداری شخصی، تجاری و شرکتی ارائه می‌دهد. طرح تسهیلاتی صبا در گروه بانکداری شخصی، خدمات بانکی، این مجموعه قرار دارد.

این بانک گذشته از تلاش برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان در نظر دارد که به جایگاه استراتژیکی در کشور دست پیدا کند و مورد اعتماد همگان باشد.