شرط ۱۰۰ هزار دلاری شدن بیت کوین
شرط ۱۰۰ هزار دلاری شدن بیت کوین

به گزارش سرمایه فردا، شرط ۱۰۰ هزار دلاری شدن بیت کوین خروج از ناحیه متراکم است که با توجه به اینکه خروج پول از این بازار آغاز شده شرایط سخت است.

۱۰۰ هزار دلاری شدن بیت کوین را در آینده نزدیک پیش بینی شده است. این پیش بینی در شرایطی اتفاق افتاده که الگوی W در نمودار قیمت این توکن مشاهده می‌شود.

به گزارش سرمایه فردا، به نقل از کریپتورور، در نمودار قیمتی بیت کوین الگوی W شکل گرفته که از یک جهش قابل توجه در آینده نزدیک خبر می‌دهد. این الگو یک الگوی تحلیل تکنیکال است که دو کف متوالی شبیه حرف W و یک قله میانی با کف قبلی بالاتر دارد. معمولا این الگو تغییر روند بازار از نزولی به صعودی را نشان می‌دهد.

طبق تحلیل، بیت کوین برای خروج از این الگو و تداوم روند صعودی باید مرز ۸۹ هزار دلاری را پشت سر بگذارد. در صورتی که بیت کوین در عبور از این محدوده قیمتی ناتوان باشد، احتمال یک تثبیت یا اصلاح قیمتی دور از انتظار نخواهد بود.

در تحلیل برخی کارشناسان بیان شده که یک سناریو مهم خروج بیت کوین از شرایط کنونی و تداوم صعود، این است که بیت کوین از سطح قیمتی مشخص شده در کادر قرمز رنگ در نمودار عبور کرده باشد. در چنین شرایطی رمزارز مذکور به راحتی کانال ۱۰۰ هزار دلاری را فتح خواهد کرد.