شرایط فروش اقساطی جک اس ۵ نیوفیس با اقساط ۳۶ میلیون تومانی
شرایط فروش اقساطی جک اس ۵ نیوفیس با اقساط ۳۶ میلیون تومانی

به گزارش سرمایه فردا، بازار خودرو همچنان برای سرمایه گذاران جذاب است، به همین دلیل تقاضا برای خرید خودروی صفر بالاست. خودروهای چینی نیز برای افرادی که به دنبال خرید شاسی بلند هستند گزینه جذابی محسوب می‌شود.

فروش اقساطی جک اس ۵ نیوفیس در اقساط ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه با پیش پرداختی در حدود ۷۲۴ تا ۸۲۴ میلیون تومان آغاز شده است.

به گزارش سرمایه فردا، بازار خودرو همچنان برای سرمایه گذاران جذاب است، به همین دلیل تقاضا برای خرید خودروی صفر بالاست. خودروهای چینی نیز برای افرادی که به دنبال خرید شاسی بلند هستند گزینه جذابی محسوب می‌شود. از این رو در این گزارش به شرایط فروش اقساطی جک اس ۵ نیوفیس پرداخته شده است.

محصولات جک چند سالیست که در بازار ایران کاملا جا افتاده‌اند، به همین دلیل برخی افراد برای مصرف شخصی سراغ برند جک می‌روند، چراکه حساب خود را پس داده و خدمات پس از فروش مناسبی هم توسط کرمان موتور در سراسر کشور برای آنها ارائه می‌شود.

قیمت جک اس ۵ نیوفیس

خودرو جک اس ۵ نیوفیس از محبوب ترین شاسی بلندهای ایران است که در میانه فروردین ۱۴۰۳ و در بازار آزاد با قیمت یک میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. با توجه به اینکه قیمت کارخانه این خودرو یک میلیارد و ۲۴۶ میلیون تومان است، اما در بازار آزاد تقریبا ۵۰۰ میلیون تومان گران‌تر خرید و فروش می‌شود. همین مساله باعث تقاضای بالای مشتری برای فروش اقساطی آن شده است.

جک اس ۵ نیوفیس در حال حاضر در اقساط ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه در فروش آنلاین عرضه شده است.

در اقساط کوتاه مدت ۱۲ ماهه متقاضی باید ۷۴۲ میلیون و ۲۵۶ هزار تومان به صورت پیش پرداخت و ماهانه ۸۸ میلیون و ۵۵ هزار و ۴۳۷ تومان پرداخت کند. در اقساط میان مدت متقاضی باید ۷۸۴ میلیون و ۳۸۹ هزار تومان پیش پرداخت و ماهانه ۴۹ میلیون و ۲۱ هزار و ۴۱۴ تومان واریز کند. در روش بلندمدت نیز متقاضی باید ۸۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به صورت پیش پرداخت و ماهانه اقساطی حدود ۳۶ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۲۲۹ تومان پرداخت کند.

مشخصات فنی جک اس ۵ نیوفیس

جک اس ۵ نیوفیس از نظر فنی متفاوت از جک اس ۵ قدیمی است. این خودرو با موتوری ۱٫۵ لیتری کار می‌کند و توانسته مصرف سوخت خود را نسبت به  نمونه قبلی کاهش دهد.

جک اس ۵ نیوفیس با موتوری با قدرت ۱۷۱ اسب بخار با دور موتور ۵۵۰۰ دور گشتاوری ۲۵۱ نیوتن متری ایجاد می‌کند. این خودرو همچنین دارای موتوری چهارسیلندری و توربوشارژ است که شتابی ۱۱ ثانیه‌ای داشته و می‌تواند بیشینه سرعت خود را به ۱۹۰ کیلومتر در ساعت برساند.

ظرفیت باک این خودرو ۵۵ لیتر بوده و در مصرف ترکیبی به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۷٫۵ لیتر بنزین می‌سوزاند.

این خودرو در جلو و عقب از ترمز دیسکی استفاده می‌کند. از نظر آپشن‌های رفاهی هم دارای دی لایت و کنترل کروز، سیستم پایداری در سربالایی و سرپایینی، سانروف، آینه‌های برقی و تاشونده، صندلی برقی، گرمکن صندلی، سیستم پایش میزان باد تایرها، سنسور پارک جلو و عقب، همچنین ۴ کیسه هوا و استارت دکمه‌ای است.