به روزرسانی های جدید آروان کلاد
به روزرسانی های جدید آروان کلاد

امکان جدید و به روزرسانی شده آروان کلاد، بخش دعوت نامه به مدیریت میزکارها افزوده شده است.

آروان کلاد در فروردین ماه سال جاری تغییرات و به روزرسانی‌هایی در محصولات عرضه شده خود داشت. امکان بررسی دامنه در هلم چارت‌های کانتینر ابری و رد یا تایید دعوت نامه‌ها از طریق میزکار از جمله این تغییرات هستند.

به گزارش سرمایه فردا، در حال حاضر آروان کلاد امکان بررسی دامنه در هلم چارت‌ها را به محصول کانتینر ابری اضافه کرده است. در حال حاضر زمان ساخت و ویرایش هلم چارت، دامنه‌های شخصی کاربرد و وجود آن در دامنه‌های سی دی ان و همچنین ثبت رکوردهای آنیم یا سی نیم مرتبط با آن وجود دارد. با این امکان، تنظیم دامنه شخصی به روش هلم چارت برای کاربران آسان‌تر خواهد بود. علاوه بر این مورد، نسل چهارم سی پی یو در به روزرسانی جدید به پنل بامداد اضافه شده که با استفاده از آن کیفیت بهتری در ورکلود تجربه خواهد شد.

دیگر امکان جدید و به روزرسانی شده آروان کلاد، بخش دعوت نامه به مدیریت میزکارها افزوده شده است. با استفاده از این امکان، کاربران امکان مشاهده دعوت نامه‌های خود را در مدیریت میزکارشان خواهند داشت و می‌توانند نسبت به تایید یا رد آن تصمیم گیری کنند. قبل از این امکان، تایید دعوت نامه تنها از طریق ایمیل ممکن بود اما اکنون کاربران امکان تایید یا رد دعوت نامه‌ها را از پنل کاربری دارند.