بهترین ساعت‌های هوشمند هیوامی در بازار
بهترین ساعت‌های هوشمند هیوامی در بازار

سرمایه فردا در این گزارش بهترین ساعت‌های هوشمند هیوامی در بازار را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

بهترین ساعت هوشمند هیوامی هم با شکل اسپرت و ورزشی و هم با شکلی کاملا رسمی قابل خریداری است. این ساعت‌ها که اغلب می‌توانند از بیش از ۱۰۰ حالت ورزشی مختلف پشتیبانی کنند، قیمتی در حدود ۳ تا ۵ میلیون تومان دارند و قابلیت مکالمه را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

سرمایه فردا در این گزارش بهترین ساعت‌های هوشمند هیوامی در بازار را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

ساعت هوشمند هیوامی با مدل Cube9

این ساعت هوشمند هیوامی دارای امکان پشتیبانی از زبان فارسی در اعلان و پیام بوده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت ۳ میلیون و ۳۶۲ هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول که ظرفیت باتری ۲۹۰ میلی آمپر ساعتی دارد، با سیستم عامل‌های مختلف آی او اس ۱۰ و بالاتر یا اندروید ۵ و بالاتر سازگار بوده و به طور کلی وزن آن ۴۰ گرم است. این ساعت هوشمند هیوامی با کاربرد روزمره و ورزشی در اختیار کاربران قرار گرفته و امکان پشتیبانی از بیش از ۱۰۰ حالت ورزشی را دارد.

ساعت هوشمند هیوامی

این محصول پرفروش با قیمت ۳ میلیون و ۷۳۷ هزار تومان به فروش می‌رسد. این ساعت هوشمند هیوامی با سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر یا آی او اس ۸ و بالاتر سازگاری داشته و ظرفیت باتری ۴۰۰ میلی آمپر ساعتی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این محصول که برای کاربرد روزمره و ورزشی مناسب است، با جسن بدنه فلزی و جنس بند سیلیکونی طراحی شده و ویژگی‌هایی مانند ریموت هوشمند گوشی و نمایش وضعیت آب و هوا را در خود دارد.

ساعت هوشمند با مدل Deft

این محصول با قیمت ۳ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان در بازار موجود است. این ساعت هوشمند شیائومی با انواع سیستم عامل‌های اندروید ۴ و بالاتر یا آی او اس ۸ و بالاتر سازگار بوده و ظرفیت باتری ۴۱۰ میلی آمپر ساعتی دارد. این محصول از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی کرده و قابلیت مکالمه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. علاوه بر آن، این ساعت هوشمند شیائومی برای انواع کاربرد روزمره، ورزشی و حتی رسمی مناسب بوده و از ۱۳۳ حالت ورزشی مختلف پشتیبانی می‌کند.

ساعت هوشمند هیوامی با مدل Luminance

این ساعت هوشمند هیوامی با انواع سیستم عامل‌های اندروید ۴٫۴ و بالاتر یا آی او اس ۸ و بالاتر سازگار بوده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی کرده و ظرفیت باتری آن ۲۸۰ میلی آمپر ساعت است. علاوه بر آن، این ساعت هوشمند برای کاربرد ورزشی و رسمی مناسب در نظر گرفته می‌شود و می‌توان از بیش از ۱۰۰ حالت ورزشی آن استفاده کرد.

ساعت هوشمند هیوامی با مدل Aventium

این محصول که با قابلیت‌های بسیاری از جمله پیدا کردن گوشی در صورت گم شدن و کنترل موسیقی از راه دور ارائه شده، در زمان تهیه این گزارش با قیمت ۴ میلیون و ۲۳۱ هزار تومان فروخته می‌شود. این ساعت هوشمند هیوامی با ظرفیت باتری ۲۳۰ میلی آمپر ساعت در اختیار کاربران قرار گرفته و با انواع سیستم عامل‌های اندروید ۴٫۴ و بالاتر یا آی او اس ۸ و بالاتر سازگاری دارد. این محصول که قابلیت مکالمه را فراهم می‌کند از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی کرده و محصولی مناسب برای کاربرد روزمره و رسمی است.