بهترین تبلت‌های شیائومی با حافظه داخلی بالا
بهترین تبلت‌های شیائومی با حافظه داخلی بالا

سرمایه فردا در این گزارش بهترین تبلت‌های شیائومی با حافظه داخلی بالا را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی کرده است.

بهترین تبلت شیائومی با حافظه داخلی ۲۵۶ و ۱۲۸ گیگابایتی، اغلب با ظرفیت باتری مناسب طراحی شده و قابلیت شارژ سریع را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر آن، این محصول که برای طراحی و استفاده عمومی انتخابی عالی به حساب می‌آید، با کیفیت دوربین مناسبی در اختیار کاربران قرار گرفته و رزولوشن صفحه نمایش با کیفیتی دارد.

سرمایه فردا در این گزارش بهترین تبلت‌های شیائومی با حافظه داخلی بالا را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی کرده است.

تبلت شیائومی با مدل Redmi Pad SE

این محصول شیائومی با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایتی عرضه شده و استفاده از آن برای کاربرد عمومی مناسب است. این محصول با ظرفیت باتری ۸۰۰۰ میلی آمپر ساعتی، امکان استفاده از قابلیت شارژ سریع ۱۸ واتی را داشته و اندازه صفحه نمایش ۱۱ اینچی دارد. علاوه بر آن، این تبلت شیائومی با کیفیت دوربین اصلی ۸ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی طراحی شده و ۴۷۸ گرم وزن دارد. رزولوشن این تبلت نیز ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکلس در نظر گرفته شده است.

تبلت شیائومی با مدل Pad 6

این تبلت شیائومی با صفحه نمایش ۱۱ اینچی و وزن ۴۹۰ گرمی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته و ظرفیت باتری ۸۸۴۰ میلی آمپر ساعتی دارد. کیفیت دوربین اصلی این تبلت ۱۳ مگاپیکسل بوده و کیفیت دوربین جلوی آن نیز ۸ مگاپیکسل در نظر گرفته می‌شود. این تبلت شیائومی ۱ میلیارد رنگ را نمایش داده و رزولوشن ۲۸۸۰ در ۱۸۰۰ پیکسلی را عرضه می‌کند. این محصول با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و حافظه رم ۸ گیگابایتی طراحی شده و امکان استفاده از قابلیت شارژ سریع ۳۳ واتی آن وجود دارد.

تبلت شیائومی با مدل Pad 5 Pro

این مدل از تبلت شیائومی با ظرفیت حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و رم ۶ گیگابایتی طراحی شده و سایز صفحه نمایش ۱۱ اینچی دارد. این محصول ظرفیت باتری ۸۶۰۰ میلی آمپر ساعتی را در اختیار کاربر قرار داده و دارای دو دوربین ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۸ مگاپیکسلی در جلو است. این تبلت شیائومی قابلیت نمایش ۱ بیلیون رنگ را داشته و وزن ۵۱۵ گرمی دارد. علاوه بر آن، این تبلت از سیستم عامل اندروید ۱۱ استفاده کرده و بدون سیمکارت طراحی شده است.

تبلت شیائومی با مدل Redmi Pad

این تبلت شیائومی با ظرفیت باتری ۸۰۰۰ میلی آمپر ساعتی طراحی شده و حافظه داخلی و رم آن به ترتیب ۱۲۸ و ۴ گیگابایت هستند. این محصول با سایز صفحه نمایش ۱۰٫۶۱ اینچی طراحی شده و وزن ۴۶۵ گرمی دارد. علاوه بر آن، این تبلت قابلیت شارژ سریع ۱۸ واتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کیفیت دوربین اصلی و دوربین جلو در این مدل ۸ مگاپیکسل بوده و قابلیت فیلمبرداری ۱۰۸۰ پیکسلی را فراهم می‌کند. علاوه بر آن، این تبلت شیائومی ۱ میلیارد رنگ را نمایش داده و با سیستم عامل اندروید ۱۲ که به اندروید ۱۳ نیز قابل ارتقا است، در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.