بررسی ۵ گوشی ۲۳ میلیون تومانی از ۵ برند مختلف
بررسی ۵ گوشی ۲۳ میلیون تومانی از ۵ برند مختلف

سرمایه فردا در این گزارش ۵ گوشی ۲۳ میلیون تومانی از ۵ برند مختلف را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

گوشی ۲۳ میلیون تومانی از جمله گوشی‌های با کیفیت بالا به حساب می‌آید که امکانات بسیار متنوعی را عرضه کرده و معمولا ظرفیت حافظه داخلی و رم به نسبت بالایی دارد. این محصول ظرفیت باتری قابل قبولی داشته و از قابلیت‌هایی مانند شارژ سریع پشتیبانی می‌کند. همچنین این گوشی‌ها دارای کیفیت دوربین نسبتا بالایی بوده و انتخابی مناسب برای عکاسی به حساب می‌آیند.

سرمایه فردا در این گزارش ۵ گوشی ۲۳ میلیون تومانی از ۵ برند مختلف را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

گوشی ۲۳ میلیون تومانی سامسونگ با مدل A73 5G

این گوشی ۲۳ میلیون تومانی سامسونگ با ظرفیت حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایتی عرضه شده و دارای سایز صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی است. این محصول ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را عرضه کرده و قابلیت شارژ سریع ۲۵ واتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کیفیت دوربین جلو در این مدل ۳۲ مگاپیکسل بوده و کیفیت دوربین‌های پشت آن ۱۰۸ و ۱۲ و ۵ و ۵ مگاپیکسل است. این محصول ۱۸۱ گرمی، امکان استفاده از دو سیمکارت را فراهم می‌کند.

گوشی ۲۳ میلیون تومانی شیائومی با مدل Redmi Note 13 Pro plus 5G

این گوشی ۲۳ میلیون تومانی شیائومی با سایز صفحه نمایش ۶٫۶۷ اینچی طراحی شده و محصولی دو سیمکارته است که ۲۰۴٫۵ گرم وزن دارد. این گوشی شیائومی ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعته داشته و از قابلیت شارژ سریع ۱۲۰ واتی استفاده می‌کند.

همچنین این محصول دارای دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی و دوربین‌های اصلی ۲۰۰ و ۸ و ۲ مگاپیکسلی بوده و نرخ نوسازی تصویر در آن ۱۲۰ هرتز است. این محصول ظرفیت حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی و حافظه رم ۱۶ گیگابایتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

گوشی ۲۳ میلیون تومانی گوگل با مدل Pixel 7 5G

این گوشی ۲۳ میلیون تومانی گوگل با ظرفیت حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایتی عرضه شده و دارای سایز صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی است. ظرفیت باتری در این مدل ۴۳۵۵ میلی آمپر ساعت بوده و دارای قابلیت شارژ معکوس، سریع و بی سیم است.

همچنین این مدل تنها از یک سیمکارت پشتیبانی کرده و قابلیت ضد آبی دارد. کیفیت دوربین جلو در این مدل ۱۰٫۸ مگاپیکسل بوده و کیفیت دوربین‌های پشت آن ۵۰ و ۱۲ مگاپیکسل در نظر گرفته می‌شود.

گوشی ۲۳ میلیون تومانی ناتینگ با مدل Phone 2a 5G

این گوشی دارای دو دوربین ۵۰ مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین ۳۲ مگاپیکسلی در جلو بوده و ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعته را عرضه می‌کند. این گوشی ۲۳ میلیون تومانی قابلیت شارژ سریع ۴۵ واتی نیز داشته و در برابر رطوبت و گرد و خاک مقاومت مناسبی نشان می‌دهد.

این گوشی ظرفیت حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و حافظه رم ۱۲ گیگابایتی داشته و سایز صفحه نمایش آن ۶٫۷ اینچ است. همچنین این محصول نرخ تازه سازی تصویر ۱۲۰ هرتزی داشته و امکان استفاده از دو سیمکارت را فراهم می‌کند.

گوشی ۲۳ میلیون تومانی هواوی با مدل Nova 10 Pro

این گوشی ۲۳ میلیون تومانی با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی و رم ۸ گیگابایتی عرضه شده و سایز صفحه نمایش ۶٫۷۸ اینچی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین این محصول ظرفیت باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعته داشته و از قابلیت شارژ سریع ۱۰۰ وات پشتیبانی می‌کند.

این گوشی دارای شبکه اینترنت ۴٫۵G بوده و دارای دو دوربین سلفی است که با کیفیت‌های ۶۰ و ۸ مگاپیکسلی عرضه شده‌اند. کیفیت دوربین‌های پشت نیز در این مدل ۵۰ و ۸ و ۲ مگاپیکسل است.