استایل با کفش آدیداس کمپوس در سال ۱۴۰۳
استایل با کفش آدیداس کمپوس در سال ۱۴۰۳

به گزارش سرمایه فردا، استایل با کفش آدیداس کمپوس در سال ۱۴۰۳ مورد توجه بسیاری از جوانان قرار گرفته است.

یکی از کتانی‌های محبوب این روزها در سطح شهر، آدیداس کمپوس با رنگ‌های هیجان‌انگیز و مدل متفاوت‌اش است که سبکی نزدیک به پوشش اسکیت‌سواران در اوایل دهه ۲۰۰۰ دارد. این کتانی که در چند همکاری با بد بانی (Bad Bunny) ظاهر شده، برای استایل‌های بهاری پیش رو، گزینه‌ای استثنایی محسوب می‌شود.

سرمایه فردا در این گزارش، نکاتی درباره پوشیدن کفش آدیداس کمپوس با بررسی چند فروشگاه عرضه‌کننده کفش و کتانی، معرفی می‌کند.

آدیداس کمپوس را با شلوار گشاد بپوشید

با ترند شدن آدیداس کمپوس و استایل‌های ۲۰۰۰ در خیابان‌ها، شلوارهای گشاد، عضوهای جدید، راحت و البته کمی هنجارشکن در کمدهای لباس شدند. نکته مثبت درباره این شلوارها این است که فقط برای یک مدل کفش یا لباس کاربرد ندارند و با انواع مختلفی از آیتم‌ها به‌آسانی هماهنگ می‌شوند.

کارایی این شلوار وقتی بیشتر می‌شود که مدل‌هایی از آن‌ها را تهیه کنید که رنگ‌های خنثی دارند. اما محبوب‌ترین مدل برای استایل با آدیداس کمپوس، جین‌ها هستند که در چهارفصل پوشش اسکیتی جذابی را رقم می‌زنند.

آدیداس کمپوس را با شلوار گشاد بپوشید کاماپرس

از انواع کت چرم و یا جین برای استایل با آدیداس کمپوس استفاده کنید

کت‌ها به کمک استایل می‌آیند تا آن را تا حد زیادی از سادگی بیرون بیاورند. دو مدل کت چرم و جین از آن رویه‌های همیشه در دسترس هستند که در موقعیت‌های مختلفی کاربرد دارند. بنابراین اگر دنبال کمی رسمی‌تر کردن استایل خود با کفش کمپوس هستید، پیشنهاد می‌کنیم این نوع از کت‌ها را امتحان کنید.

از انواع کت چرم و یا جین برای استایل با آدیداس کمپوس استفاده کنید کاماپرس

رنگ بالاتنه را متناسب با کفش آدیداس کمپوس انتخاب کنید

برای داشتن یک استایل یکپارچه بهتر است حداقل یکی از رنگ‌های بالاتنه را در تناسب با ترکیب رنگ آیداس کمپوس قرار دهید. اگر قرار است این کتانی را بدون رویه و صرفا با یک کراپ تاپ، تیشرت، تاپ و … استایل کنید، خوب است که رگه‌ای از یک رنگ آن در این آیتم‌ها وجود داشته باشد.

درصورتی‌که رویه را رنگی درنظر گرفتید، به‌خصوص رویه‌هایی با رنگ‌های جیغ و پررنگ، توصیه ما این است که رنگ شلوار و آیتم‌های زیرین را خنثی‌تر و یا با تعداد رنگ‌های کمتری انتخاب کنید؛ مگر اینکه به استایل‌هایی با تم شلوغ علاقه داشته باشید.

رنگ بالاتنه را متناسب با کفش آدیداس کمپوس انتخاب کنید

در استایل با آدیداس کمپوس اکسسوری‌ها را جدی بگیرید

یک استایل با حال و هوای دهه ۲۰۰۰ قطعا به تعداد بیشتری از اکسسوری نیاز دارد، به‌ویژه در سبک‌های نزدیک به وینتیج، تنوع این اکسسوری‌ها، از انگشتر و دستبند تا کلاه و کیف‌های کمری، بیشتر می‌شود.

در بعضی از مواقع بیشتر بودن تعداد و همچنین استفاده از چند نوع اکسسوری در استایل، آن را کاملا از حالت رسمی خارج کرده و به‌سمت سبک‌های ویژه پیش می‌برد. بنابراین اگر دوست دارید پوشش کژوال و ساده‌تری داشته باشید، حداکثر از ۲ سبک اکسسوری با تعداد کم استفاده کنید.

در استایل با آدیداس کمپوس اکسسوری‌ها را جدی بگیرید کاماپرس

در مهمانی‌ها آدیداس کمپوس را کنار نگذارید

بیشتر لوک‌هایی که با مدل کمپوس آدیداس همراه می‌شوند، گشاد و راحت هستند، با این‌حال همچنان می‌توان آن‌ها را به‌عنوان یک کفش فوق‌العاده برای مهمانی‌های غیررسمی به‌کار برد. برای اینکه کمی ظاهر پوشش را عوض کنید، بهتر است انواع دامن‌ها، به‌خصوص دامن ماکسی جین، یا شلوارک‌ها و شلوارهای برمودا را امتحان کنید.

در مهمانی‌ها آدیداس کمپوس را کنار نگذارید کاماپرس